OSTEOPATIA W PEDIATRII

Warunki i rekrutacja

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Aby przystąpić do szkolenia należy wypełnić formularz rekrutacyjny oraz uiścić opłatę wpisową w wysokości 200 euro. Opłata ta zostanie zwrócona uczestnikom podczas płatności za ostatni moduł szkolenia.

Miejsce szkolenia: Poznań

Uczestnicy: osteopaci

Koszt szkolenia: 580 euro

WYMAGANE DOKUMENTY

Zapisując się do Akademii należy przedłożyć kserokopię lub skan dokumentu potwierdzającego ukończenie studiów osteopatycznych.

ETAPY ZGŁOSZENIA

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny.
  2. Po weryfikacji przesłanych danych, skontaktujemy się w celu przekazania szczegółów dotyczących uiszczenia opłaty wpisowej oraz dalszych formalności.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej